Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ERJ-PB3B4530V
ERJ-PB3B4530V
ERJ-PB3B4530V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERJ-PB3B4530V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERJ-PB3B4530V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 453 OHM 0.1% 1/5W 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero ERJ-PB3B4530V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 453 OHM 0.1% 1/5W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 0603
Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja ERJ
paneeli tila 453 Ohms Virta (wattia) 0.2W, 1/5W