Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ERJ-PB3D5230V
ERJ-PB3D5230V
ERJ-PB3D5230V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERJ-PB3D5230V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERJ-PB3D5230V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 523 OHM 0.5% 1/5W 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
Osa numero ERJ-PB3D5230V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 523 OHM 0.5% 1/5W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.5%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 0603
Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja ERJ
paneeli tila 523 Ohms Virta (wattia) 0.2W, 1/5W