Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ERJ-PB6D3013V
ERJ-PB6D3013V
ERJ-PB6D3013V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERJ-PB6D3013V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERJ-PB6D3013V
Valmistaja Panasonic Electronic Components
Kuvaus RES SMD 301K OHM 0.5% 1/4W 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs65535 pcs
Product parameter
Osa numero ERJ-PB6D3013V Valmistaja Panasonic Electronic Components
Kuvaus RES SMD 301K OHM 0.5% 1/4W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria vastukset Voltage Rating - AC -
Jännite - Working 0.25W, 1/4W Jännite - Breakdown 0805
Paksuus (Max) ±50ppm/°C Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)