Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ERJ-S02D2000X
ERJ-S02D2000X
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERJ-S02D2000X luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERJ-S02D2000X
Valmistaja Panasonic
Kuvaus 0402 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 20
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero ERJ-S02D2000X Valmistaja Panasonic
Kuvaus 0402 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 20 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1032709 pcs Tietolomake Fixed Resistors Product CatalogERJ-S,U Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 0402
Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Sarja ERJ
paneeli tila 200 Ohms Virta (wattia) 0.1W, 1/10W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Muut nimet ERJS02D2000X Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.016" (0.40mm)
ominaisuudet Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 200 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film Sävellys Thick Film