Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ERJ-S1DF2702U
ERJ-S1DF2702U
ERJ-S1DF2702U
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERJ-S1DF2702U luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERJ-S1DF2702U
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 27K OHM 1% 3/4W 2010
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero ERJ-S1DF2702U Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 27K OHM 1% 3/4W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 455630 pcs Tietolomake ERJ-S1DF2702U View All Specifications
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 2010
Koko / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Sarja ERJ
paneeli tila 27 kOhms Virta (wattia) 0.75W, 3/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric)
Muut nimet ERJS1DF2702U Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
ominaisuudet Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 27 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film Sävellys Thick Film