Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ERJ-T06J331V
ERJ-T06J331V
ERJ-T06J331V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERJ-T06J331V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERJ-T06J331V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 330 OHM 5% 1/4W 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero ERJ-T06J331V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 330 OHM 5% 1/4W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2623069 pcs Tietolomake ERJ-P Series DatasheetFixed Resistors Catalog
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 0805
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja ERJ
paneeli tila 330 Ohms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Muut nimet ERJT06J331V Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sävellys Thick Film