Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ERJ-U08D3013V
ERJ-U08D3013V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERJ-U08D3013V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERJ-U08D3013V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus 1206 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 30
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero ERJ-U08D3013V Valmistaja Panasonic
Kuvaus 1206 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 30 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1362372 pcs Tietolomake Fixed Resistors Product CatalogERJ-S,U Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.5%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 1206
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja ERJ
paneeli tila 301 kOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Muut nimet ERJU08D3013V Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
ominaisuudet Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 301 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film Sävellys Thick Film