Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ERJ-UP6F3000V
ERJ-UP6F3000V
ERJ-UP6F3000V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERJ-UP6F3000V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERJ-UP6F3000V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES 300 OHM 1% 1/2W 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero ERJ-UP6F3000V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES 300 OHM 1% 1/2W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 0805
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja ERJ
paneeli tila 300 Ohms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Muut nimet ERJUP6F3000V Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm) ominaisuudet Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 300 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film