Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ERJ-UP8D3012V
ERJ-UP8D3012V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERJ-UP8D3012V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERJ-UP8D3012V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus 1206 ANTI-SULFUR 0.66W, 0.5%, 30
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero ERJ-UP8D3012V Valmistaja Panasonic
Kuvaus 1206 ANTI-SULFUR 0.66W, 0.5%, 30 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1189110 pcs Tietolomake Fixed Resistors Product CatalogERJUP3,6,8 Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.5%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 1206
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja ERJ
paneeli tila 30.1 kOhms Virta (wattia) 0.667W, 2/3W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Muut nimet ERJUP8D3012V Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
ominaisuudet Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 30.1 kOhms ±0.5% 0.667W, 2/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film Sävellys Thick Film