Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > ERO-S2PHF2801
ERO-S2PHF2801
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERO-S2PHF2801 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERO-S2PHF2801
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES 2.8K OHM 1/4W 1% AXIAL
Product parameter
Osa numero ERO-S2PHF2801 Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES 2.8K OHM 1/4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4229 pcs Tietolomake EROS2, ERO25 Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm) Sarja ERO
paneeli tila 2.8 kOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet EROS2PHF2801 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.8 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sävellys Metal Film