Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > ERO-S2PHF3000
ERO-S2PHF3000
ERO-S2PHF3000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERO-S2PHF3000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERO-S2PHF3000
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES 300 OHM 1/4W 1% AXIAL
Product parameter
Osa numero ERO-S2PHF3000 Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES 300 OHM 1/4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4485 pcs Tietolomake EROS2, ERO25 Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm) Sarja ERO
paneeli tila 300 Ohms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W