Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > ERO-S2PHF8R45
ERO-S2PHF8R45
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERO-S2PHF8R45 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERO-S2PHF8R45
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES 8.45 OHM 1/4W 1% AXIAL
Product parameter
Osa numero ERO-S2PHF8R45 Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES 8.45 OHM 1/4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5126 pcs Tietolomake EROS2, ERO25 Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm) Sarja ERO
paneeli tila 8.45 Ohms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet EROS2PHF8R45 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 8.45 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sävellys Metal Film