Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > ERZ-E05E331
ERZ-E05E331
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERZ-E05E331 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERZ-E05E331
Valmistaja Panasonic
Kuvaus VARISTOR 330V 1.2KA DISC 7MM
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero ERZ-E05E331 Valmistaja Panasonic
Kuvaus VARISTOR 330V 1.2KA DISC 7MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 733189 pcs Tietolomake ERZ-E Series, ZNR Type D
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 330V
Varistorin jännite (min) 297V Varistorin jännite (maksimi) 363V
Sarja ZNR® Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Disc 7mm Muut nimet ERZE05E331
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin V DC 270V Suurin AC volttia 210V
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 21J Yksityiskohtainen kuvaus 330V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Nykyinen - Surge 1.2kA Kapasitanssi @ Taajuus 130pF @ 1kHz