Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > ERZ-E08F561
ERZ-E08F561
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERZ-E08F561 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERZ-E08F561
Valmistaja Panasonic
Kuvaus VARISTOR 560V 3.5KA DISC 10.5MM
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero ERZ-E08F561 Valmistaja Panasonic
Kuvaus VARISTOR 560V 3.5KA DISC 10.5MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 435264 pcs Tietolomake ERZ-E Series, ZNR Type D
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 560V
Varistorin jännite (min) 504V Varistorin jännite (maksimi) 616V
Sarja ZNR® Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Disc 10.5mm Muut nimet ERZE08F561
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin V DC 450V Suurin AC volttia 350V
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 92J Yksityiskohtainen kuvaus 560V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10.5mm
Nykyinen - Surge 3.5kA Kapasitanssi @ Taajuus 150pF @ 1kHz