ERZ-E10B391CS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERZ-E10B391CS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | ERZ-E10B391CS |
|---|---|
| Valmistaja | Panasonic |
| Kuvaus | VARISTOR 390V 4.5KA DISC 11.5MM |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | ERZ-E10B391CS | Valmistaja | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | VARISTOR 390V 4.5KA DISC 11.5MM | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 526796 pcs | Tietolomake | ERZ-E Series, ZNR Type DERZ-E10 New Prod Intro |
| Kategoria | Piirin suojaus | Varistorijännite (Typ) | 390V |
| Varistorin jännite (min) | 351V | Varistorin jännite (maksimi) | 429V |
| Sarja | ZNR® | Pakkaus | Bulk |
| Pakkaus / Case | Disc 11.5mm | Muut nimet | ERZE10B391CS |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) | Lukumäärä Circuits | 1 |
| Asennustyyppi | Through Hole | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC | 320V | Suurin AC volttia | 250V |
| Valmistajan toimitusaika | 16 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| energia | 91J | Yksityiskohtainen kuvaus | 390V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 11.5mm |
| Nykyinen - Surge | 4.5kA | Kapasitanssi @ Taajuus | 400pF @ 1kHz |