Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > ERZ-V09D680
ERZ-V09D680
ERZ-V09D680
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERZ-V09D680 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERZ-V09D680
Valmistaja Panasonic
Kuvaus VARISTOR 68V 1KA DISC 10MM
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero ERZ-V09D680 Valmistaja Panasonic
Kuvaus VARISTOR 68V 1KA DISC 10MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 352348 pcs Tietolomake
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 68V
Varistorin jännite (min) 61V Varistorin jännite (maksimi) 75V
Sarja ZNR® Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Disc 10mm Muut nimet ERZV09D680