Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > ERZ-VF2T271
ERZ-VF2T271
ERZ-VF2T271
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ERZ-VF2T271 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ERZ-VF2T271
Valmistaja Panasonic
Kuvaus VARISTOR 270V 400A 2SMD JLEAD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 81148 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero ERZ-VF2T271 Valmistaja Panasonic
Kuvaus VARISTOR 270V 400A 2SMD JLEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 81148 pcs Tietolomake VF Series, ZNR Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 270V
Varistorin jännite (min) 247V Varistorin jännite (maksimi) 303V