Koti > Tuotteet > kytkimet > Taktiset kytkimet > EVQ-QWK02W
EVQ-QWK02W
EVQ-QWK02W
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EVQ-QWK02W luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EVQ-QWK02W
Valmistaja Panasonic
Kuvaus SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 113436 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero EVQ-QWK02W Valmistaja Panasonic
Kuvaus SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 113436 pcs Tietolomake EVQ-PH, QW Series
Kategoria kytkimet päättyminen Style J Lead
kytkin matka 0.25mm kytkin Toiminta Off-Mom
Sarja EVQQW Pakkaus Cut Tape (CT)
ääriviivat 6.20mm x 6.20mm Muut nimet P12266SCT
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C käyttövoima 260gf
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
mekaaninen Life 10,000 Cycles Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Valaistus Voltage (Nimellinen) -
Valaistus tyyppi, Color - valaistus Non-Illuminated
Ota Rating @ Voltage 0.02A @ 15VDC Piiri SPST-NO
Actuator Type Standard toimilaite Suunta Top Actuated
toimilaite Material - Toimilaitteen pituus, oikea kulma -
Toimilaitteen korkeus pois piirilevystä, pystysuora 2.50mm