EVU-F2AE15B53
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EVU-F2AE15B53 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EVU-F2AE15B53
Valmistaja Panasonic
Kuvaus POTENTIOMETER 9MM
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero EVU-F2AE15B53 Valmistaja Panasonic
Kuvaus POTENTIOMETER 9MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4882 pcs Tietolomake EVUE/EVUF
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±20%
päättyminen Style PC Pins, Board Locks lämpötila kerroin -
kynttilä Linear Sarja EVU
Kierto 300° resistiivinen Material -
Resistance (ohmia) 5k Virta (wattia) 0.05W, 1/20W
Muut nimet EVUF2AE15B53 Kierrosten lukumäärä 1
Gangtien lukumäärä 1 Asennustyyppi Through Hole, Snap In
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 5k Ohm 1 Gang Linear Through Hole, Snap In Potentiometer None 1 Turn 0.05W, 1/20W PC Pins, Board Locks Holkki Thread -
Sisäänrakennettu kytkin None säätö Tyyppi Top Adjustment
Actuator Type Flatted toimilaite Pituus 0.591" (15.00mm)
toimilaite Halkaisija 0.236" (6.00mm)