Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > EXB-24V433JX
EXB-24V433JX
EXB-24V433JX
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EXB-24V433JX luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EXB-24V433JX
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES ARRAY 2 RES 43K OHM 0404
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero EXB-24V433JX Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES ARRAY 2 RES 43K OHM 0404 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5759574 pcs Tietolomake EXB-xxV Series DatasheetEXB24V SpecEXB24V Spec
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 0404
Koko / Dimension 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) Sarja EXB
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 43k Virta Per Element 62.5mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0404 (1010 Metric), Convex
Muut nimet EXB24V433JX Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Vastukset 2 Lukumäärä Pins 4
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 13 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.018" (0.45mm) Yksityiskohtainen kuvaus 43k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex