Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > EXB-2HV111JV
EXB-2HV111JV
EXB-2HV111JV
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EXB-2HV111JV luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EXB-2HV111JV
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES ARRAY 8 RES 110 OHM 1506
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero EXB-2HV111JV Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES ARRAY 8 RES 110 OHM 1506 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2125622 pcs Tietolomake EXB2HV SpecificationEXB-xxV Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 1506
Koko / Dimension 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm) Sarja EXB
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 110 Virta Per Element 62.5mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1506, Convex, Long Side Terminals
Muut nimet EXB2HV111JV Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Vastukset 8 Lukumäärä Pins 16
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 13 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm) Yksityiskohtainen kuvaus 110 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals