Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > EXB-2HV153JV
EXB-2HV153JV
EXB-2HV153JV
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EXB-2HV153JV luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EXB-2HV153JV
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES ARRAY 8 RES 15K OHM 1506
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
Osa numero EXB-2HV153JV Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES ARRAY 8 RES 15K OHM 1506 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2380088 pcs Tietolomake EXB2HV SpecificationEXB-xxV Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 1506
Koko / Dimension 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm) Sarja EXB
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 15k Virta Per Element 62.5mW