Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > EXB-38V201JV
EXB-38V201JV
EXB-38V201JV
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EXB-38V201JV luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EXB-38V201JV
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 200 OHM 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
35000 pcs
Product parameter
Osa numero EXB-38V201JV Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 200 OHM 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6723533 pcs Tietolomake EXB-xxV Series DatasheetEXB38V Spec
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 1206
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja EXB
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 200 Virta Per Element 62.5mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Muut nimet EXB38V201JV Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Vastukset 4 Lukumäärä Pins 8
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 13 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.024" (0.60mm) Yksityiskohtainen kuvaus 200 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals