Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > EXB-A10P102J
EXB-A10P102J
EXB-A10P102J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EXB-A10P102J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EXB-A10P102J
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES ARRAY 8 RES 1K OHM 2512
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs28000 pcs
Product parameter
Osa numero EXB-A10P102J Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES ARRAY 8 RES 1K OHM 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 583912 pcs Tietolomake EXB-A10P102J View All Specifications
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 2512
Koko / Dimension 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm) Sarja EXB
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 1k Virta Per Element 62.5mW