Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > EXB-D10C470J
EXB-D10C470J
EXB-D10C470J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EXB-D10C470J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EXB-D10C470J
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES ARRAY 8 RES 47 OHM 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
Osa numero EXB-D10C470J Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES ARRAY 8 RES 47 OHM 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 906996 pcs Tietolomake EXB-D10C470J View All Specifications
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 1206
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja EXB
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 47 Virta Per Element 50mW