Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > EXB-F10V562G
EXB-F10V562G
EXB-F10V562G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EXB-F10V562G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EXB-F10V562G
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES ARRAY 5 RES 5.6K OHM 10SIP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero EXB-F10V562G Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES ARRAY 5 RES 5.6K OHM 10SIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5331 pcs Tietolomake
Kategoria vastukset Toleranssi ±2%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 10-SIP
Koko / Dimension 0.986" L x 0.100" W (25.04mm x 2.54mm) Sarja EXB
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 5.6k Virta Per Element 200mW
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 10-SIP
Muut nimet EXBF10V562G
Q6562
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Vastukset 5 Lukumäärä Pins 10
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.195" (4.95mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 5.6k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 5 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 10-SIP Circuit Type Isolated