Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > EXB-V4V271JV
EXB-V4V271JV
EXB-V4V271JV
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EXB-V4V271JV luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EXB-V4V271JV
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES ARRAY 2 RES 270 OHM 0606
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
Osa numero EXB-V4V271JV Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES ARRAY 2 RES 270 OHM 0606 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3567963 pcs Tietolomake EXB-xxV Series DatasheetEXBV4V Spec
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 0606
Koko / Dimension 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) Sarja EXB
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 270 Virta Per Element 62.5mW