Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > Lämpö - Pads, Sheets > EYG-A121805DF
EYG-A121805DF
EYG-A121805DF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EYG-A121805DF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EYG-A121805DF
Valmistaja Panasonic
Kuvaus THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero EYG-A121805DF Valmistaja Panasonic
Kuvaus THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Käyttö In-Plane Heat Transfer
Tyyppi Graphite-Pad, Sheet Paksuus 0.0020" (0.051mm)
Terminen Ominaisvastus - Lämmönjohtokyky 1300 W/m-K
Muoto Rectangular Sarja PGS
ääriviivat 180.00mm x 115.00mm Muut nimet EYGA121805DF
P19016
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) materiaali Graphite
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Thermal Pad Gray 180.00mm x 115.00mm Rectangular Adhesive - One Side Väri Gray