Koti > Tuotteet > releet > Teho releet, yli 2 ampeeria > HC1-H-AC240V
HC1-H-AC240V
HC1-H-AC240V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HC1-H-AC240V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HC1-H-AC240V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 240V
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero HC1-H-AC240V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 240V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4128 pcs Tietolomake HC Series Datasheet
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 192 VAC
Sammuta Voltage (Min) 72 VAC päättyminen Style Plug In
kytkentäjännite 250VAC - Max Sarja HC
Release Time 10ms Relay Type General Purpose
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -50°C ~ 70°C
Toiminta-aika 10ms Asennustyyppi Socketable
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 240VAC Coil Socketable Ota Arvostelu (Current) 10A
Yhteydenotto Material Silver Alloy Yhteydenottolomake SPDT (1 Form C)
Coil Voltage 240VAC Coil Type Non Latching
Coil Virta 1.2 VA Coil Current 5.0mA