Koti > Tuotteet > releet > Teho releet, yli 2 ampeeria > HC1-HPL-DC48V-F
HC1-HPL-DC48V-F
HC1-HPL-DC48V-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HC1-HPL-DC48V-F luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HC1-HPL-DC48V-F
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V
(Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
Product parameter
Osa numero HC1-HPL-DC48V-F Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6762 pcs Tietolomake HC Series Datasheet
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 38.4 VDC
Sammuta Voltage (Min) 4.8 VDC päättyminen Style PC Pin
kytkentäjännite 250VAC - Max Sarja HC
Release Time 20ms Relay Type General Purpose
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -50°C ~ 60°C
Toiminta-aika 20ms Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet LED Indicator Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 48VDC Coil Through Hole
Ota Arvostelu (Current) 10A Yhteydenotto Material Silver Alloy, Cadmium Free
Yhteydenottolomake SPDT (1 Form C) Coil Voltage 48VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 2.6 kOhms
Coil Virta 900 mW Coil Current 18.5mA