Koti > Tuotteet > releet > Teho releet, yli 2 ampeeria > HC2E-H-DC110V
HC2E-H-DC110V
HC2E-H-DC110V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HC2E-H-DC110V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HC2E-H-DC110V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 110V
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero HC2E-H-DC110V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 110V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4274 pcs Tietolomake HC Series Datasheet
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 88 VDC
Sammuta Voltage (Min) 11 VDC päättyminen Style Plug In
kytkentäjännite 250VAC - Max Sarja HCE
Release Time 5ms Relay Type General Purpose
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -40°C ~ 60°C
Toiminta-aika 10ms Asennustyyppi Socketable
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Sealed - Amber
Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 110VDC Coil Socketable Ota Arvostelu (Current) 3A
Yhteydenotto Material Silver Alloy Yhteydenottolomake DPDT (2 Form C)
Coil Voltage 110VDC Coil Type Non Latching
Coil Resistance 10 kOhms Coil Virta 1 W
Coil Current 10.0mA