Koti > Tuotteet > releet > Teho releet, yli 2 ampeeria > HC4D-HPL-AC240V
HC4D-HPL-AC240V
HC4D-HPL-AC240V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HC4D-HPL-AC240V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HC4D-HPL-AC240V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 240V
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero HC4D-HPL-AC240V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 240V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4239 pcs Tietolomake HC Series Datasheet
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 192 VAC
Sammuta Voltage (Min) 72 VAC päättyminen Style PC Pin
kytkentäjännite 250VAC - Max Sarja HC
Release Time 20ms Relay Type General Purpose
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -50°C ~ 60°C
Toiminta-aika 20ms Asennustyyppi Through Hole
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet LED Indicator
Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 240VAC Coil Through Hole Ota Arvostelu (Current) 3A
Yhteydenotto Material Silver Nickel (AgNi) Yhteydenottolomake 4PDT (4 Form C)
Coil Voltage 240VAC Coil Type Non Latching
Coil Virta 1.2 VA Coil Current 5.0mA