Koti > Tuotteet > releet > Teho releet, yli 2 ampeeria > HG2-AC115V-F
HG2-AC115V-F
HG2-AC115V-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HG2-AC115V-F luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HG2-AC115V-F
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 115V
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero HG2-AC115V-F Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 115V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4054 pcs Tietolomake HG Relays
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 92 VAC
Sammuta Voltage (Min) 34.5 VAC päättyminen Style Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
kytkentäjännite 250VAC - Nom Sarja HG
Release Time 30ms Relay Type General Purpose
Pakkaus Bulk Muut nimet 255-2784
Käyttölämpötila -50°C ~ 40°C Toiminta-aika 30ms
Asennustyyppi Socketable Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 115VAC Coil Socketable Ota Arvostelu (Current) 20A
Yhteydenotto Material Silver Tin Oxide (AgSnO) Yhteydenottolomake DPDT (2 Form C)
Coil Voltage 115VAC Coil Type Non Latching
Coil Virta 3.6 VA Coil Current 31.3mA