Koti > Tuotteet > releet > Teho releet, yli 2 ampeeria > HJ4-DC24V
HJ4-DC24V
HJ4-DC24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HJ4-DC24V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HJ4-DC24V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V
(Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
Product parameter
Osa numero HJ4-DC24V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 12434 pcs Tietolomake
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 19.2 VDC
Sammuta Voltage (Min) 2.4 VDC päättyminen Style Plug In
kytkentäjännite 250VAC, 125VDC - Max Sarja HJ
Release Time 20ms Relay Type General Purpose
Pakkaus Bulk Muut nimet 255-1688
Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C Toiminta-aika 20ms
Asennustyyppi Socketable Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 24VDC Coil Socketable Ota Arvostelu (Current) 5A
Yhteydenotto Material Silver (Ag) Yhteydenottolomake 4PDT (4 Form C)
Coil Voltage 24VDC Coil Type Non Latching
Coil Resistance 650 Ohms Coil Virta 900 mW
Coil Current 37.0mA