Koti > Tuotteet > releet > Teho releet, yli 2 ampeeria > HP2-TM-AC115V
HP2-TM-AC115V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HP2-TM-AC115V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HP2-TM-AC115V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 115V
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero HP2-TM-AC115V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 115V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6006 pcs Tietolomake HP Relays
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 92 VAC
Sammuta Voltage (Min) 34.5 VAC päättyminen Style Quick Connect - 0.205" (5.2mm)
kytkentäjännite 250VAC - Nom Sarja HP
Release Time 25ms Relay Type General Purpose
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -50°C ~ 40°C
Toiminta-aika 25ms Asennustyyppi Chassis Mount
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 115VAC Coil Chassis Mount Ota Arvostelu (Current) 10A
Yhteydenotto Material Silver (Ag) Yhteydenottolomake DPDT (2 Form C)
Coil Voltage 115VAC Coil Type Non Latching
Coil Virta 2.1 VA Coil Current 18.0mA
Liittyvät tuotteet
HP20S-CALBL-001 Image
  • Osa#:HP2-SRS
  • valmistajat:Panasonic
  • Kuvaus:RELAY SOCKET 8 POS PANEL MOUNT