Koti > Tuotteet > releet > Teho releet, yli 2 ampeeria > JE1AXN-DC24V
JE1AXN-DC24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta JE1AXN-DC24V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero JE1AXN-DC24V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero JE1AXN-DC24V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4502 pcs Tietolomake JE-X Relays
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 16.8 VDC
Sammuta Voltage (Min) 2.4 VDC päättyminen Style PC Pin
kytkentäjännite 250VAC, 30VDC - Max Sarja JE-X
Release Time 2ms Relay Type General Purpose
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C
Toiminta-aika 10ms Asennustyyppi Through Hole
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole Ota Arvostelu (Current) 5A
Yhteydenotto Material Silver Alloy Yhteydenottolomake SPST-NO (1 Form A)
Coil Voltage 24VDC Coil Type Non Latching
Coil Resistance 1.44 kOhms Coil Virta 400 mW
Coil Current 16.7mA
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:JE150395778
  • valmistajat:3M
  • Kuvaus:CONN HERMAPHROD 100POS .8MM SM