Koti > Tuotteet > releet > Teho releet, yli 2 ampeeria > JR1AF-TMP-DC24V
JR1AF-TMP-DC24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta JR1AF-TMP-DC24V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero JR1AF-TMP-DC24V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
Product parameter
Osa numero JR1AF-TMP-DC24V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4747 pcs Tietolomake JR Relays
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 19.2 VDC
Sammuta Voltage (Min) 2.4 VDC päättyminen Style PC Pin, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
kytkentäjännite 250VAC, 30VDC - Max Sarja JR
Release Time 2ms Relay Type General Purpose
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -50°C ~ 70°C
Toiminta-aika 10ms Asennustyyppi Through Hole
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole Ota Arvostelu (Current) 16A
Yhteydenotto Material Silver Alloy Yhteydenottolomake SPST-NO (1 Form A)
Coil Voltage 24VDC Coil Type Non Latching
Coil Resistance 1.1 kOhms Coil Virta 530 mW
Coil Current 22.0mA