Koti > Tuotteet > releet > Teho releet, yli 2 ampeeria > JS1A-F-18V-F
JS1A-F-18V-F
JS1A-F-18V-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta JS1A-F-18V-F luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero JS1A-F-18V-F
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 18V
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero JS1A-F-18V-F Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 18V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 60657 pcs Tietolomake JS Series
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 12.6 VDC
Sammuta Voltage (Min) 1.8 VDC päättyminen Style PC Pin
kytkentäjännite 250VAC, 100VDC - Max Sarja JS
Release Time 10ms Relay Type General Purpose
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Toiminta-aika 10ms Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 18VDC Coil Through Hole Ota Arvostelu (Current) 10A
Yhteydenotto Material Silver Tin Oxide (AgSnO) Yhteydenottolomake SPST-NO (1 Form A)
Coil Voltage 18VDC Coil Type Non Latching
Coil Resistance 900 Ohms Coil Virta 360 mW
Coil Current 20.0mA