Koti > Tuotteet > releet > Teho releet, yli 2 ampeeria > JS1F-B-12V-F
JS1F-B-12V-F
JS1F-B-12V-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta JS1F-B-12V-F luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero JS1F-B-12V-F
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
300 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero JS1F-B-12V-F Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 80016 pcs Tietolomake JS Series
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 8.4 VDC
Sammuta Voltage (Min) 1.2 VDC päättyminen Style PC Pin
kytkentäjännite 250VAC, 100VDC - Max Sarja JS
Release Time 10ms Relay Type General Purpose
Pakkaus Tray Muut nimet 255-3512
JS1FB12VF
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Toiminta-aika 10ms
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Insulation - Class B, Sealed - Flux Protection Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Through Hole
Ota Arvostelu (Current) 10A Yhteydenotto Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Yhteydenottolomake SPDT (1 Form C) Coil Voltage 12VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 400 Ohms
Coil Virta 360 mW Coil Current 30.0mA