Koti > Tuotteet > releet > Teho releet, yli 2 ampeeria > JV1APF-18V
JV1APF-18V
JV1APF-18V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta JV1APF-18V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero JV1APF-18V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero JV1APF-18V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5501 pcs Tietolomake JV Relays
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 14.4 VDC
Sammuta Voltage (Min) 0.9 VDC päättyminen Style PC Pin
kytkentäjännite 125VAC - Max Sarja JV
Release Time 4ms Relay Type General Purpose
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C
Toiminta-aika 10ms Asennustyyppi Through Hole
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Sealed - Flux Protection
Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 18VDC Coil Through Hole Ota Arvostelu (Current) 16A
Yhteydenotto Material Silver Alloy Yhteydenottolomake SPST-NO (1 Form A)
Coil Voltage 18VDC Coil Type Non Latching
Coil Resistance 1.62 kOhms Coil Virta 200 mW
Coil Current 11.1mA