Koti > Tuotteet > releet > Teho releet, yli 2 ampeeria > JW1AFSN-DC48V
JW1AFSN-DC48V
JW1AFSN-DC48V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta JW1AFSN-DC48V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero JW1AFSN-DC48V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero JW1AFSN-DC48V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 45481 pcs Tietolomake JW Series Datasheet
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 33.6 VDC
Sammuta Voltage (Min) 4.8 VDC päättyminen Style PC Pin
kytkentäjännite 250VAC, 30VDC - Max Sarja JW
Release Time 5ms Relay Type General Purpose
Pakkaus Tray Käyttölämpötila -40°C ~ 60°C
Toiminta-aika 15ms Asennustyyppi Through Hole
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Sealed - Fully Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Through Hole
Ota Arvostelu (Current) 10A Yhteydenotto Material Silver Alloy
Yhteydenottolomake SPST-NO (1 Form A) Coil Voltage 48VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 4.4 kOhms
Coil Virta 530 mW Coil Current 11.0mA