Koti > Tuotteet > Teolliset säätimet > Paneelimittarit - Laskurit, tuntimittarit > LC4H-R6-AC24V
LC4H-R6-AC24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LC4H-R6-AC24V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LC4H-R6-AC24V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus COUNTER LCD 6 CHAR 24V PANEL MT
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero LC4H-R6-AC24V Valmistaja Panasonic
Kuvaus COUNTER LCD 6 CHAR 24V PANEL MT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1065 pcs Tietolomake LC4H
Kategoria Teolliset säätimet Paino -
Jännite - Supply 24VAC Tyyppi Batch, Tachometer, Totalizer
Aikamuoto - päättyminen Style Plug In, 11 Pin (Octal)
Sarja LC4H asettaa uudelleen External, Front Panel
Paneeli Leikkaus Mitat Square - 45.00mm x 45.00mm lähtö Tyyppi Relay
Käyttölämpötila -10°C ~ 55°C Toimintatapa Up, Down, Command, Individual, Quadrature
Merkkien määrä per rivi 6, 6 Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 11 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi No Voltage
Tulosuoja IP66 - Dust Tight, Water Resistant näytön tyyppi LCD - Dual Color Characters, Backlight
Näytön merkit - korkeus - laskentavilkkauden 30Hz, 5kHz