Koti > Tuotteet > Teolliset säätimet > Aikaviiveen releet > LT4HW-DC24V
LT4HW-DC24V
LT4HW-DC24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LT4HW-DC24V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LT4HW-DC24V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY TIME DELAY 9999HR 5A 250V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero LT4HW-DC24V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY TIME DELAY 9999HR 5A 250V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1235 pcs Tietolomake LT4H-W Series
Kategoria Teolliset säätimet Jännite - Supply 12 ~ 24VDC
Ajoitus Aloita Menetelmä Input Voltage Ajoitus Säätötapa Up/Down Digit Keys
päättyminen Style Plug In, 11 Pin (Octal) Sarja LT4H-W
Relay Type Mechanical Relay Muut nimet 1110-3289
Asennustyyppi Socketable Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Programmable (Multi-Function) Yksityiskohtainen kuvaus Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay SPDT (1 Form C) 0.01 Sec ~ 9999 Hrs Delay 5A @ 250VAC Socketable
Viiveaika 0.01 Sec ~ 9999 Hrs Ota Rating @ Voltage 5A @ 250VAC