Koti > Tuotteet > Moottorit, solenoidit, ohjauskortit / moduulit > Moottorit - AC, DC > M7RX15GV4DGA
M7RX15GV4DGA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M7RX15GV4DGA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M7RX15GV4DGA
Valmistaja Panasonic
Kuvaus MOTOR INDUCT 70MM 100V 15W
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 827 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero M7RX15GV4DGA Valmistaja Panasonic
Kuvaus MOTOR INDUCT 70MM 100V 15W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva