Koti > Tuotteet > Moottorit, solenoidit, ohjauskortit / moduulit > Moottorit - AC, DC > M91Z90S2GGA
M91Z90S2GGA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M91Z90S2GGA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M91Z90S2GGA
Valmistaja Panasonic
Kuvaus MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 717 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
Product parameter
Osa numero M91Z90S2GGA Valmistaja Panasonic
Kuvaus MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva