Koti > Tuotteet > Moottorit, solenoidit, ohjauskortit / moduulit > Moottorit - AC, DC > M9RZ60S4DGA
M9RZ60S4DGA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M9RZ60S4DGA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M9RZ60S4DGA
Valmistaja Panasonic
Kuvaus MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 583 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
Product parameter
Osa numero M9RZ60S4DGA Valmistaja Panasonic
Kuvaus MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva