MAZ21800AG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MAZ21800AG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | MAZ21800AG |
|---|---|
| Valmistaja | Panasonic |
| Kuvaus | DIODE ZENER 18V 1W DO41 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
Product parameter
| Osa numero | MAZ21800AG | Valmistaja | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | DIODE ZENER 18V 1W DO41 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 129541 pcs | Tietolomake | MAZ2000 Series Datasheet |
| Kategoria | Discrete Semiconductor Products | Jännite - Zener (Nom) (Vz) | 18V |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | 1V @ 200mA | Toleranssi | ±6% |
| Toimittaja Device Package | DO41-A1 | Sarja | - |
| Virta - Max | 1W | Pakkaus | Cut Tape (CT) |
| Pakkaus / Case | DO-204AL, DO-41, Axial | Muut nimet | MAZ21800AGCT |
| Käyttölämpötila | 200°C | Asennustyyppi | Through Hole |
| Impedanssi (Max) (Zzt) | 15 Ohms | Yksityiskohtainen kuvaus | Zener Diode 18V 1W ±6% Through Hole DO41-A1 |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 5µA @ 12V | Perusosan osanumero | MAZ218 |