MAZ42700MF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MAZ42700MF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | MAZ42700MF |
|---|---|
| Valmistaja | Panasonic Electronic Components |
| Kuvaus | DIODE ZENER 27V 370MW DO34 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | MAZ42700MF | Valmistaja | Panasonic Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | DIODE ZENER 27V 370MW DO34 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4050 pcs | Tietolomake | MAZ4000 Series Datasheet |
| Kategoria | Discrete Semiconductor Products | Jännite - Isolation | 80 Ohm |
| Jännite - Breakdown | DO-34 | Sarja | - |
| RoHS-tila | Tape & Box (TB) | Virta - Max | 370mW |
| Polarisaatio | DO-204AG, DO-34, Axial | Muut nimet | MAZ42700MFTB |
| Käyttölämpötila | - | Asennustyyppi | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Valmistajan osanumero | MAZ42700MF |
| Impedanssi (Max) (Zzt) | 27V | Laajennettu kuvaus | Zener Diode 370mW ±7% Through Hole DO-34 |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | ±7% | diodikonfiguraatiolla | 50nA @ 19V |
| Kuvaus | DIODE ZENER 27V 370MW DO34 | Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 900mV @ 10mA |