Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Zener - Single > MAZD062G0L
MAZD062G0L
MAZD062G0L
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MAZD062G0L luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MAZD062G0L
Valmistaja Panasonic
Kuvaus DIODE ZENER 6.2V 120MW SSSMINI2
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero MAZD062G0L Valmistaja Panasonic
Kuvaus DIODE ZENER 6.2V 120MW SSSMINI2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 437011 pcs Tietolomake SSSMini2-F2 Taping SpecMAZDzzzG Series Datasheet
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Zener (Nom) (Vz) 6.2V
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1V @ 10mA Toleranssi ±6%
Toimittaja Device Package SSSMini2-F3 Sarja -
Virta - Max 120mW Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 2-SMD, Flat Lead Muut nimet MAZD062G0LCT
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impedanssi (Max) (Zzt) 30 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 6.2V 120mW ±6% Surface Mount SSSMini2-F3