Koti > Tuotteet > releet > Teho releet, yli 2 ampeeria > NC4D-DC110V
NC4D-DC110V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta NC4D-DC110V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero NC4D-DC110V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 110V
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero NC4D-DC110V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 110V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4934 pcs Tietolomake NC Series
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 88 VDC
Sammuta Voltage (Min) 11 VDC päättyminen Style Plug In
kytkentäjännite 250VAC - Max Sarja NC
Release Time 10ms Relay Type General Purpose
Pakkaus Tube Muut nimet 255-3991-5
NC4D-DC110V-ND
NC4DDC110V
Käyttölämpötila -40°C ~ 55°C Toiminta-aika 20ms
Asennustyyppi Socketable Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 110VDC Coil Socketable
Ota Arvostelu (Current) 5A Yhteydenotto Material Silver Nickel (AgNi)
Yhteydenottolomake 4PDT (4 Form C) Coil Voltage 110VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 16.4 Ohms
Coil Virta 740 mW Coil Current 6.7mA
Liittyvät tuotteet
NC4-JPS Image
  • Osa#:NC4-JPS
  • valmistajat:Panasonic
  • Kuvaus:RELAY SOCKET 14 POS THROUGH HOLE